Spin-off Johna Wicka jednak w innym serwisie. The Continental przejęty

The Continental przejęty. Spin-off Johna Wicka ma nowy dom
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial będący pobocznym projektem z uniwersum Johna Wicka, czyli The Continental, został przejęty przez platformę Peacock.

Projekt trafił więc na Peacock ze stacji Starz, która jako pierwsza podjęła się jego realizacji. Serwis stał się zatem domem dla całej franczyzy; platforma ma już prawa do pokazywania w Stanach Zjednoczonych trzech dotychczasowych filmów o Johnie Wicku.

Prequel poświęcony postaci Winstona Scotta (znanego już z filmów z kreacji Iana McShane’a) opowie o próbach przejęcia tytułowego hotelu. Akcję osadzono w Nowym Jorku w 1975 roku, a więc spotkanie bohatera z mafią i lokalnym półświatkiem jest nieuniknione. Jako że mamy do czynienia z prequelem, Ian McShane nie powtórzy swojego występu z filmów. W rolę Winstona wcieli się tu zamiast niego Colin Woodell. Ponadto na ekranach pojawią się m.in. Ayomide Adegun, Peter Greene, Mel Gibson, Ben Robson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, Mishel Prada oraz Kate Nhung.

The Continental zadebiutuje na Peacock w 2023 roku. Niestety jak na razie nie wiadomo, czy polscy widzowie będą mogli obejrzeć produkcję legalnie w którymś z dostępnych u nas serwisów streamingowych lub w telewizji. Problemu nie będzie natomiast z oryginalną serią o Johnie Wicku; jej najnowsza odsłona pojawi się w kinach 24 marca 2023.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie