John Wick 4 na pierwszym oficjalnym zdjęciu. Film zapowiada się wyjątkowo klimatycznie

John Wick 4 na pierwszym oficjalnym zdjęciu z produkcji
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z nadchodzącego filmu John Wick 4. Film zadebiutuje w kinach już w przyszłym roku.

Oficjalnie kampanię promocyjną rozpoczęto już wcześniej, lecz dopiero dziś możemy przyjrzeć się temu, jak bohater w wykonaniu Keanu Reevesa będzie się prezentować w najnowszym filmie. Lionsgate pokazało zdjęcie, na którym tytułowa postać prawdopodobnie modli się w otoczeniu świec.

Na ekranach pojawią się m.in. Lawrence Fishburne, Lance Reddick oraz Ian McShane. W filmie obsadzono także kilka nowych twarzy, a wśród nich znajdują się: Donnie Yen, Bill Skarsgård i Hiroyuki Sanada.

W sieci jak na razie nie znalazł się jeszcze oficjalny zwiastun. Wiadomo, że bohater na materiale filmowym pojawił się dotychczas podczas kwietniowego Cinema Con; nadal czekamy jednak na zaprezentowanie traileru szerszej publiczności. Można się spodziewać, że to nastąpi już niebawem – premiera tytułu zbliża się wielkimi krokami. John Wick 4 z prawdopodobnym podtytułem Hagakure zadebiutuje już 24 marca 2023 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie