The Amazing Spider-Man 2: gameplay trafił do sieci

Film prezentujący rozgrywkę pochodzi z wersji dedykowanej konsoli Xbox 360.

Tytuł trafi na rynek 2 maja, a już teraz mamy możliwość by nacieszyć oczy widokiem prezentującym z jaką gracją Człowiek Pająk porusza się po Nowym Yorku. Zasadniczo mechanika rozgrywki zdaje się przypominać to co znamy z poprzedniej odsłony, ale zaimplementowano kilka nowości. Spider-Man  zyska chociażby możliwość przeprowadzania ataków z zaskoczenia.


Gra zaoferuje system moralności nazwany Hero or Menace, w zależności od podejmowanych przez nas decyzji zmieniać się będzie reputacja naszego protagonisty. Możliwość przeistoczenia się w arcyłotra wydaje się kusząca, tym bardziej, że podążanie ścieżką nieprawości wpłynie na rozwój fabuły. Miasto umożliwiać będzie swobodną eksplorację a system walki został poszerzony o nową paletę ciosów w stosunku do pierwowzoru.

Ciekawą opcją ma być także możliwość wcielenia się w Petera Parkera, nie przywdziewającego stroju superbohatera, ten rodzaj misji będzie przede wszystkim koncentrował się na prowadzeniu dochodzeń.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet