The Amazing Spider-Man 2: gameplay trafił do sieci

0 komentarzy

Film prezentujący rozgrywkę pochodzi z wersji dedykowanej konsoli Xbox 360.

Tytuł trafi na rynek 2 maja, a już teraz mamy możliwość by nacieszyć oczy widokiem prezentującym z jaką gracją Człowiek Pająk porusza się po Nowym Yorku. Zasadniczo mechanika rozgrywki zdaje się przypominać to co znamy z poprzedniej odsłony, ale zaimplementowano kilka nowości. Spider-Man  zyska chociażby możliwość przeprowadzania ataków z zaskoczenia.

Gra zaoferuje system moralności nazwany Hero or Menace, w zależności od podejmowanych przez nas decyzji zmieniać się będzie reputacja naszego protagonisty. Możliwość przeistoczenia się w arcyłotra wydaje się kusząca, tym bardziej, że podążanie ścieżką nieprawości wpłynie na rozwój fabuły. Miasto umożliwiać będzie swobodną eksplorację a system walki został poszerzony o nową paletę ciosów w stosunku do pierwowzoru.

Ciekawą opcją ma być także możliwość wcielenia się w Petera Parkera, nie przywdziewającego stroju superbohatera, ten rodzaj misji będzie przede wszystkim koncentrował się na prowadzeniu dochodzeń.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się