Victoria Alonso z Marvel Studios oficjalnie potwierdza [SPOILER] z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

fragment plakatu promującego film Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Victoria Alonso z Marvel Studios potwierdziła to oficjalnie: jedna z teorii fanów znajdzie się w Spider-Man: Bez drogi do domu.

Szefowa działu fizycznego, postprodukcji, efektów wizualnych i animacji w Marvel Studios zamieściła na swoim Instagramie plakat z produkcji, tym samym potwierdzając teorię, która wzbudzała największe emocje wśród fanów. Oczywiście jak na razie informację traktujemy jako spoiler, jako że polska premiera filmu odbędzie się dopiero w piątek. Zobaczcie sami, jak prezentuje się wspomniany plakat:

Informacja jest wprawdzie subtelna, a mimo to czytelna i łatwa do rozszyfrowania. Zwróćcie uwagę na cienie przy twarzy Spider-Mana. Po lewej stronie wyraźnie widać zarys twarzy Tobeya Maguire, po prawej natomiast – Andrew Garfielda. Innego potwierdzenia już chyba nie potrzebujemy; wygląda na to, że aktorzy wcielający się wcześniej w Spider-Mana również pojawią się w produkcji!

Spider-Man: Bez drogi do domu zbiera jak do tej pory doskonałe recenzje. W momencie pisania tego tekstu na portalu Rotten Tomatoes jest 90 opinii na temat filmu, z czego 97% jest pozytywnych. Dziś ma miejsce premiera filmu w Stanach Zjednoczonych, polscy fani natomiast ruszą do kin 17 grudnia. Do tego dnia wszelkie nowe informacje związane z filmem będziemy oznaczać jako spoilery, aby nie zepsuć zabawy naszym czytelnikom.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie