Parker vs Strange na jeszcze jednym fragmencie filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Doktor Strange w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Na Twitterze pojawił się jeszcze jeden, choć już ostatni, fragment filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Jeśli nie chcecie spoilerów – uprzedzamy.

Od dawna było wiadomo, że relacja Spider-Mana i Doktora Strange jest daleka od przyjacielskiej. Okazuje się jednak, że bohaterowie mają całkowicie odmienne wizje tego, co powinno się wydarzyć po nieudanym zaklęciu. Strange uważa bowiem, że postaci z innych uniwersów należy odesłać z powrotem do światów, z których przybyli. Spider-Man nie zgadza się na to, ponieważ to by oznaczało śmierć przybyszów. Zobaczcie zresztą sami:

Polska premiera dopiero w piątek, już dziś natomiast możemy sprawdzić, jak film wypada w opiniach krytyków. Film jest już także w kinach w niektórych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Ciekawie wypada ocena produkcji na portalu Rotten Tomatoes; tu na 108 recenzji aż 94% jest pozytywnych.

Spider-Man: Bez drogi do domu do polskich kin zawita 17 grudnia.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie