Ten patch rozwiąże problemy z Far Cry 4 na konsolach

Jakie błędy naprawia łatka?

Ubisoft informuje, że jeszcze dzisiaj nowy patch do Far Cry 4 pojawi się na konsolach Microsoftu. Przypominamy, że trzy dni temu praktycznie taka sama łatka – tyle, że z oznaczeniem 1.02 – wylądowała na PS3 oraz PlayStation 4.


Patch w wersji na Xbox One oraz X360 nazwano po prostu Title Update 2, lecz problemy, jakie naprawia, są w zasadzie takie same.

Aktualizacja zajmuje się zatem błędem powodującym zawieszanie się gry we wszystkich trybach, poprawia stabilność w sesjach multiplayer, niedoróbki z ucinaniem napisów, a nawet poprawia efekt świetlnych refleksów. Ponadto po instalacji łatki nie powinniśmy mieć już problemów związanych z migracją hosta w kooperacji czy przeglądaniem mapy. Ubisoft zapewnia, że odczujemy również zmiany w celowaniu z broni maszynowej. Ponoć będzie jeszcze dokładniejsze.

Dajcie znać, czy grając w Far Cry 4 na konsolach trafiliście na jakieś inne błędy, których aktualizacja nie pokonała.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Dejmien25

    Ja mam problem na PS4 bo nie mogę jednej misji zaliczyc (Yogi i Raggie-Misja 3 z 4),jak na koncu podnoszę moje rzeczy z ziemi to nie zalicza mi misji i dalej każe mi szukać.Widze że tylko ja mam taki problem.

9 Shares
Share9
+1
Tweet