Teaser The Evil Within mrozi krew w żyłach

 

The-Evil-Within-screenshot-3

W sieci pojawił się materiał z gry studia Tango Gameworks, który przekonuje, że The Evil Within będzie przerażającym doświadczeniem.


Trailer koncentruje się na postaci Sebastiana Castellanosa, pełniącego rolę policjanta. Zostaje on wezwany do szpitala psychiatrycznego, gdzie doszło do mordu. Już pierwsze materiały udostępnione przez twórców sugerują, że czeka nas iście makabryczna przeprawa przez pełne niebezpieczeństw sale ociekające krwią.

Gra ma być powrotem do korzeni, stawiając na atmosferę zaszczucia jaką zapewnił nam Resident Evil. Przyglądając się pierwszym udostępnionym materiałom, pozostaje trzymać kciuki za twórców. Atmosfera zaszczucia i przygnębienia, sugestywnie buduje atmosferę grozy, a to przecież w grach z gatunku survival horror najważniejsze. Akcja prezentowana będzie znad ramienia bohatera, a HUD (wyświetlane informacje: o poziomie zdrowia, ekwipunku. etc.) ma być ograniczony do minimum.

The Evil Within będzie tytułem mulliplatformowym, który będą mogli wypróbować użytkownicy:  PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One. Data premiery zapowiadana jest na 2014 rok:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

4 Shares
Share4
+1
Tweet