Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

Tchnęli w Oblivion nowe życie

Garść interesujących screenów.

Zespół odpowiedzialny za Skyblivion, specjalny mod dedykowany Skyrim, który wprowadza do niego elementy z oryginalnego Obliviona, wypuścił do sieci nowe screeny. Mod będzie z pewnością niezłą ciekawostką dla fanów gry, zarówno IV jak i V części The Elder Scrolls.

W tej chwili przygotowane są takie lokacje moda jak: Highlands, Blackwood, West Weald, Gold Coast i The Imperial City. Nie wiemy, kiedy mod będzie gotowy, bowiem twórcy nie podają konkretnej daty. Mamy jednak nadzieję, że stanie się to czym prędzej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się