Skyblivion prezentuje się naprawdę nieźle na nowym zwiastunie

Skyblivion prezentuje się naprawdę nieźle na nowym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC

Coś dla fanów serii The Elder Scrolls.

Grupa fanów odpowiadająca za Skyblivion, czyli modyfikację przenoszącą świat Obliviona na silnik graficzny Skyrim, wydała kolejny filmik prezentujący obecny stan prac nad swoim dziełem. Choć nadal nie poznaliśmy daty premiery moda, jego autorzy informują, że rozpoczęli prace skupiające się na questach, skryptach, interfejsie użytkownika czy modelowaniu szczegółów otoczenia.

Obecny build Skyblivion zawiera nowe zbroje, bronie i tarcze oraz postacie NPC, które zostały stworzone przez fanów projektu. W świecie moda biega ponadto pierwszy potwór.

Póki co, mod Skyblivion nie jest dostępny do pobrania nawet w wersji beta. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać, co przyniesie 2017 rok.

Skywind i Skyblivion wciąż ulepszane. Wcześniejsze zwiastuny niesamowitych modów

Grupa fanów pracuje od naprawdę długiego czasu nad przeniesieniem kultowego The Elder Scrolls III: Morrowind oraz jego następcy – The Elder Scrolls IV: Oblivion – na silnik graficzny, który napędza The Elder Scrolls V: Skyrim.

W sieci wylądowały nowe zwiastuny modów, prezentujące postępy w pracach. W przypadku Skyblivion ujawniono, że wszystkie postacie NPC zostały stworzone własnoręcznie, w świecie gry pojawił się już pierwszy potwór, dodano również zbroje, bronie oraz tarcze. Ponadto twórcy moda zaznaczają, że będzie on współdziałał również ze Skyrim Special Edition, czyli odświeżoną wersją Skyrim, która pojawiła się już na rynku.

Trailer Skywind przedstawia natomiast kolejne poprawki w grafice, piękne otwarte przestrzenie, jaskinie i wnętrza budynków.

Kiedy mody Skywind i Skyblivion pojawia się do pobrania? Niestety, tego nadal nie wiadomo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie