Tanie myszki dla gracza. Nowe propozycje za 59 zł

Tanie myszki dla gracza. Nowe propozycje za 59 zł
Newsy PC Technologie

Co powiecie na takie gryzonie?

Bloody, producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży nowe modele myszek gamingowych – Q80 i Q81. Obie wyposażono w sensor optyczny AVAGO A3050 oraz metalowe ślizgacze Metal X’ GlideArmorBoot. Bloody podkreśla, że kieruje swoje nowe produkty do graczy, którzy oczekują solidnych podzespołów i wytrzymałych rozwiązań w przystępnej cenie.

Maksymalna precyzja

Sercem Q80 i Q81 jest sensor optyczny AVAGO A3050 o rozdzielczość do 3200 DPI. Dostępne modele gryzoni zapewniają kilka opcji zmiany czułości sensora i dostosowanie go do własnych potrzeb. Do wyboru mamy: 500, 1000, 1200, 1600, 2000 lub 3200 DPI. Dodatkowo, premierowe urządzenia Bloody charakteryzują się czasem reakcji przycisków na poziomie 1 ms i szybkością transmisji danych do 125 Hz na sekundę. Myszki Q80 i Q81 gwarantują maksymalną precyzję w każdym tytule FPS, MOBA, RPG czy RTS.

Bloody Q80

Gamingowe z natury

Konstrukcje BloodyQ80 i Bloody Q81 oferują 8 programowalnych przycisków, które zostały pokrytemateriałem zapewniającym pewny chwyt podczas nawet najbardziej wymagających rozgrywek. Trzy efekty podświetlenia LED sprawiają, żesprzęt świetnie prezentuje się na blacie biurka każdego gracza. Q80, dziękisubtelnemu wyglądowi, przypadnie do gustuosobom, które szukajągamingowych rozwiązań bez krzykliwego designu. Q81 to bardziej nowoczesna konstrukcja, z dwoma uchwytami po bokach, których celem jest zmaksymalizowanie wygody użytkowania.

Bloody Q81

Myszy na lata

Cykl życia optycznych mikroprzełączników zastosowanych pod głównymi przyciskami w urządzeniach Bloody wynosi co najmniej 10 milionów kliknięć. O to, aby myszy zawsze gładko sunęły po biurkach, dbają metalowe ślizgacze Metal X’ GlideArmorBoot. Cechują się nawet stukrotnie większą wytrzymałością od standardowych, gumowych lub teflonowych rozwiązań. Producent Metal X’ Glide gwarantuje, że ich technologia pokona dystans nawet do 300 kilometrów po dedykowanych powierzchniach. Przewody myszek zostały wzmocnione oplotem i gumowym zabezpieczeniem, który chroni przed pękaniem kabla.

Bloody Q80 oraz Bloody Q81 dostępne są w sprzedaży w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 59 złotych.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie