Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

Szykuje się sporo zmian w Diablo III

Zestawy klasowe już nie będą takie same.

Już niebawem pojawi się najnowsza aktualizacja do Diablo III, która wprowadza zmiany dla zestawów klasowych, umiejętności oraz modyfikacjach balansu, które trafią do gry wraz z aktualizacją 2.6.1.

Biorąc przykład z nowo przybyłych do krain Sanktuarium nekromantów, w niniejszej aktualizacji chcemy postawić na lepsze zrównoważenie rozgrywki, czyli stary, dobry balans. Przyjrzeliśmy się wynikom wszystkich klas postaci w Głębokich Szczelinach i wprowadziliśmy zmiany, które mają na celu jak największe zrównanie skuteczności jak największej liczby konfiguracji postaci i stylów prowadzenia rozgrywki. Na naszym celowniku znalazły się w pierwszej kolejności najpopularniejsze i najbardziej lubiane wśród fanów konfiguracje. Cały proces rozpoczęliśmy od zestawów klasowych. Bez względu na to, którą klasą gracie najchętniej i jaki styl gry preferujecie, możecie spodziewać się wzmocnień – czytamy w informacji od Blizzarda

Niektóre zestawy, np. Dziedzictwo Raekor czy Fortel Uliany, otrzymały wzmocnienia wartości liczbowych. Inne otrzymały nieznaczne modyfikacje funkcji, które przekładają się na znaczną różnicę w grze. Przykładowo: jeśli jesteście wielkimi fanami wirowania ku zwycięstwu, powinniście dać kolejną szansę Furii Pustkowi. Oprócz zwiększonych obrażeń zestaw ten zapewnia teraz przedłużoną o 3 sek. redukcję obrażeń za 4 części zestawu, co sprawia, że barbarzyńca może potraktować przeciwnika Rozpruciem bez obaw o narażanie się na zbyt duże niebezpieczeństwo.

Większość z nadchodzących zmian dotyczy przede wszystkim przedmiotów, ale wprowadziliśmy również kilka modyfikacji umiejętności, które poprawiają ich ogólną sprawność. Umiejętności to fundament, na którym budujemy balans gry, zatem zidentyfikowaliśmy te z nich, które najbardziej skorzystałyby na drobnych poprawkach i usprawnieniach – przekazuje Blizzard.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się