Premiera Szybkich i wściekłych 10 lekko opóźniona

Vin Diesel w filmie Szybcy i wściekli 9
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Data premiery filmu Szybcy i wściekli 10 uległa nieznacznemu opóźnieniu. Tytuł wejdzie do kin miesiąc po planowanym do tej pory terminie.

Wytwórnia Universal podjęła decyzję o ponownym przełożeniu premiery 10. już odsłony Szybkich i wściekłych. Obecnie wiadomo, że film zamiast 7 kwietnia pojawi się dopiero 19 maja 2023 roku. Pierwsze plany zakładały natomiast premierę jeszcze w roku bieżącym, niestety szyki twórcom pokrzyżowała pandemia Covid-19.

Szybcy i wściekli 10 będzie pierwszą odsłoną dwuczęściowego finału całej sagi. W filmie powróci Vin Diesel jako Dominic Toretto, nie pojawi się natomiast bohater grany przez Dwayne’a Johnsona. Prawdopodobnie na ekranach zobaczymy m.in. Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez, Tyrese’a Gibsona czy Ludacrisa.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie