Szybcy i wściekli 10 z nową twarzą w obsadzie. Znacie go z serialu z Amazon Prime Video

Alan Ritchson dołączy do obsady Szybcy i wściekli 10
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Alan Ritchson dołącza do obsady filmu Szybcy i wściekli 10. Aktora możecie kojarzyć głównie z niedawnej produkcji Amazon Prime Video.

Portal Deadline informuje, że serialowy Reacher wzbogaci ekipę pracującą na planie Fast X. Nie wiadomo jak na razie, w kogo dokładnie się wcieli; szczegóły związane z rolami nowych aktorów w obsadzie są trzymane w tajemnicy. Zapewne w miarę postępu prac dowiemy się jednak czegoś więcej na ten temat. Obecnie zatrudnienie Ritchsona wydaje się świetną decyzją – aktor zebrał doskonałe recenzje za swój występ w serialu Amazona i najwyraźniej znajduje się w tej chwili w szczytowym momencie swojej kariery.

Produkcja filmu już się rozpoczęła. Stanowisko reżysera opuścił wprawdzie Justin Lin; po krótkiej przerwie Universal znalazło jednak nowego twórcę. Dziesiątą odsłonę serii najprawdopodobniej wyreżyseruje Louis Leterrier. Lin pozostanie przy tytule jako jeden z producentów.

Wiadomo już, że na ekranie zobaczymy zarówno znane, jak i zupełnie nowe twarze. Jak do tej pory potwierdzono, że w obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Jason Momoa, Daniela Melchior, Charlize Theron, Michael Rooker, a także Brie Larson.

Szybcy i wściekli 10 zawitają do kin 19 maja 2023. Będzie to pierwsza odsłona dwuczęściowego finału serii trwającej już od ponad 20 lat. Zakończenie zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w 2024 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie