Aktorka z DC może zagrać w nowych Szybkich i wściekłych. Daniela Melchior negocjuje rolę

Daniela Melchior w filmie Legion samobójców: The Suicide Squad
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Daniela Melchior, czyli aktorka znana choćby fanom DC, negocjuje rolę w nadchodzącym filmie Szybcy i wściekli 10.

Portal The Wrap ujawnił, że aktorka wcielająca się do tej pory w Ratcatcher 2 w filmie Legion samobójców: The Suicide Squad negocjuje swój udział w kolejnej filmowej franczyzie. Nie wiadomo jednak jak na razie, w jaką postać mogłaby się wcielić. Nadal nie ujawniono bowiem szczegółów związanych z fabułą ani poszczególnymi postaciami.

Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, Daniela Melchior dołączy wśród nowych członków obsady do Jasona Momoy. Aktor znany już m.in. z Aquamana prawdopodobnie wcieli się w głównego przeciwnika bohaterów. Oprócz niego na ekranie w nowych Szybkich i wściekłych pojawią się doskonale już pamiętani przez fanów franczyzy Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, a także Sung Kang. Za kamerą ponownie stanie Justin Lin.

Szybcy i wściekli 10 zadebiutują w kinach 19 maja 2023 roku, choć pierwotnie plany zakładały nieco wcześniejszą premierę. Film będzie stanowić pierwszą część zakończenia całej serii. Nie wiadomo jeszcze, kiedy na wielki ekran trafi zwieńczenie całości, czyli Szybcy i wściekli 11.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie