John Cena w filmie Szybcy i wściekli 9

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

John Cena o swoim powrocie w Szybkich i wściekłych 10: „Niczego bardziej nie pragnę”

Czy John Cena powróci w filmie Szybcy i wściekli 10? Aktor nie ukrywa ekscytacji i twierdzi, że naprawdę o tym marzy.

W czasie jednego z wywiadów promujących najnowszy serial Peacemaker Cenę zapytano o ewentualny powrót do franczyzy Vina Diesela:

„Powiem tak: prawdopodobnie nie zobaczycie mnie w Szybkich 10 w stroju Peacemakera, ale naprawdę liczę na to, że w ogóle mnie zobaczycie. Wiem, że przygotowują się do produkcji i niczego bardziej nie pragnę niż powrotu do franczyzy. Jestem jej wielkim fanem.”

– powiedział aktor w programie Good Morning America.

John Cena wystąpił już w dziewiątej odsłonie serii, gdzie wcielił się w Jakoba Toretto, młodszego brata Dominica (Vin Diesel). Jak do tej pory nie pojawiły się oficjalne informacje na temat tego, czy postać powróci również w ostatnich częściach. Premiera filmu Szybcy i wściekli 10 dopiero 23 maja 2023 roku, a zatem jest jeszcze dużo czasu na to, aby ostatecznie wyjaśnić tę kwestię.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się