Syberia 3 – ten gameplay pokazuje, czego spodziewać się po nowej odsłonie

Ponad 10 minut rozgrywki z targów E3 2016.

Syberia ma powrócić w wielkim stylu, a to za sprawą pełnego środowiska 3D, co wpłynie również na rozwiązywanie zagadek. Ponadto deweloperzy zapowiadają wyjątkową historię, oferującą zupełnie coś innego od tej, którą poznaliśmy w pierwszej i drugiej części przygodówki.


Podczas targów E3 2016 twórcy Syberia 3 zaprezentowali demo tytułu, zatem kto chce, już teraz może zobaczyć Kate Walker w akcji. Właściwy gameplay rozpoczyna się od 6:36, lecz warto obejrzeć cały materiał i posłuchać, co deweloperzy mają do powiedzenia na temat nowości w grze.

Przypominamy, że data premiery Syberia 3 została wyznaczona na 1 grudnia tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Będzie również polska wersja językowa, a jako główną bohaterkę ponownie usłyszymy Brygidę Turowską, która podkładała głos dzielnej Kate również w dwóch poprzednich odsłonach serii Syberia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • CQlu

    Widać na tym materiale że o poziom zagadek nie musimy się martwic, o kolacje także i do tego ta klimatyczna muzyka ach nie mogę się już doczekać .

    • CQlu

      lokacje sorki za błąd 🙂

11 Shares
Share11
+1
Tweet