Rozdają za darmo świetną przygodówkę, ale trzeba się śpieszyć!

Warto skorzystać, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać.

Macie ochotę na trochę przygodowej klasyki? Platforma GOG rozdaje doskonałą grę Syberia zupełnie za darmo i jeśli chcecie pobrać tytuł, wystarczy przejść na tę stronę. Pamiętajcie jednak, by nie zwlekać zbyt długo z decyzją, ponieważ rozdawnictwo trwa do soboty 11 listopada, do godz. 19:00.

Przypominamy, że Syberia pojawiła się 2002 roku zdobywając serca fanów przygodówek swoim niezwykłym klimatem.

Kate Walker, młoda i ambitna prawniczka z Nowego Jorku, otrzymuje na pierwszy rzut oka proste zlecenie. Ma się zająć sprzedażą starej fabryki ukrytej w alpejskiej dolinie, a potem wrócić prosto do domu. Zabierając się za to zadanie, nie miała pojęcia, że wywróci ono jej życie do góry nogami.

Przejeżdżając przez Europę, od zachodu do dalekich krańców wschodniej Rosji, spotyka wiele niesamowitych postaci i miejsca pełnych zadziwiających maszyn oraz wspaniałej atmosfery. Próbując znaleźć Hansa, genialnego wynalazcę, i klucz do odkrycia tajemnicy Syberii, przemierzy zarówno ląd, jak i czas w wyprawie, która zakwestionuje to, co do tej pory ceniła, a umowa, której podpisanie miała nadzorować, zmieni jej życie.

  • Oryginalna wizja słynnego autora komiksów i dewelopera Benoît Sokala.
  • Wciągająca historia skoncentrowana na dynamicznych postaciach.
  • Czarujące lokacje z niezliczonymi elementami w stylu secesyjnym i steampunkowym.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.