0 komentarzy

Promocje dnia – 4 gry za darmo, przegląd ofert PlayStation 5 i pre-ordery Horizon Forbidden West

Kolejny jesienny dzień, kolejne promocje. Dzisiaj w ramach promocji proponujemy 4 gry za darmo, przegląd ofert PlayStation 5 i pre-ordery Horizon Forbidden West.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

Przegląd ofert PlayStation 5 w polskich sklepach

Jeśli szukacie konsol PlayStation 5, to dobrze się składa, bo poniżej znajdziecie przegląd ofert najnowszych urządzeń gamingowych Sony. Radzimy się spieszyć, bo egzemplarze dość szybko się sprzedają. Do wyboru są różne edycje np. z grami czy dodatkowymi kontrolerami.

Aż 4 darmówki do zgarnięcia

Chcecie w coś pograć, a przy okazji nie wydawać nawet złamanego grosza? Proszę bardzo! Na Steam zgarniecie dwie pierwsze części cyklu Syberia, z kolei na Epic Games Store dostaniecie 2064: Read Only Memories. Na deser zainteresujcie się Microsoft Store i Demon at work. A wszystko zupełnie za darmo!

Przedsprzedaż Horizon Forbidden West

Jeśli chcecie sobie zaklepać Horizon Forbidden West, to już możecie złożyć zamówienie przed sprzedażowe w sklepie Neonet za 299 zł. Dla fanów edycji kolekcjonerskich też coś się znajdzie. Więcej informacji znajdziecie w linku poniżej.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się