Syberia 3 – premierowy zwiastun wyładowany wartką akcją

Premiera gry tuż za rogiem!

Jeśli czekacie na kolejną przygodę Kate Walker, mamy dla Was zwiastun premierowy Syberia 3, który przeniesie nas na kilka chwil do szpitala psychiatrycznego, na stary statek atakowany przez morskiego potwora oraz prosto w zaspy mroźnej Syberii.

Gra zadebiutuje 20 kwietnia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w polskiej wersji językowej (Anna Dereszowska jako Kate Walker). W planach jest jeszcze edycja na Switch, lecz nie znamy w tym przypadku konkretnej daty premiery. Mowa jedynie o 2017 roku.

Choć nowa odsłona rozpocznie się w miejscu, w którym zakończyła się poprzednia, deweloperzy ze studia Microids zaznaczają, że znajomość jedynki i dwójki nie jest konieczna, ponieważ Syberia 3 to zupełnie nowa przygoda.

Gdzie wystartujemy? Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.