Świetna okazja! PS4 Pro i TV Sony 55″ 4K UHD za 4 tys. zł

PlayStation 4 Pro promocja cena
Newsy PS4

Takie promocje tylko za granicą?

W serwisie Bestbuy.com pojawiła się bardzo interesująca oferta, w której można kupić zestaw PlayStation 4 Pro wraz z telewizorem 55 cali marki Sony, który obsługuje 4K i Ultra HD. Taki sprzęt w pełni wykorzysta możliwości najnowszej konsoli Japończyków. Ciekawa jest cena zestawu. Bestbuy.com oferuje go za 1000 dolarów, dzięki czemu w ofercie sklepu oszczędzamy 300 dolarów (normalnie w Bestbuy.com PS4 Pro kosztuje 399 dolarów a wymieniony TV 899 dolarów). Przeliczając to na złotówki, zamiast 5200 złotych, płacimy 4000 złotych.

W Bestbuy.com mowa o telewizorze Sony oznaczonym jako model XBR-55X700D. Trudno znaleźć go w polskich sklepach (możliwe jest również, że oznaczenie w zagranicznych sklepach nieco się różni od polskiego), ale i tak postanowiliśmy sprawdzić, ile za podobny zestaw zapłacilibyśmy w Polsce. Wzięliśmy więc na tapetę model Sony KD-55XD7005, który również ma 55-calowy ekran, 4K i obsługę UHD. W serwisie Ceneo jego cena to minimum 3999 złotych. Z kolei za PlayStation 4 Pro musimy zapłacić przynajmniej 1599 złotych. Kiedy to zsumujemy wychodzi, że porównując polską ofertę do Bestbuy.com, w zagranicznym sklepie dostajemy konsolę za darmo.

Ciekawe czy podobne oferty będą dostępne w polskich sklepach w najbliższym czasie. Jeśli wpadniecie na coś równie ciekawego, piszczcie do nas na kontakt@planetagracza.pl z dopiskiem w tytule maila: News promocja. Będziemy się starać publikować nadesłane przez Was promocje na łamach serwisu. Możecie też wrzucać linki w komentarzach pod tekstem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie