PS4 Pro 1TB z grą Fortnite w świetnej cenie z Allegro Smart

0 komentarzy

Jeśli myślicie o kupnie konsoli PlayStation 4 Pro, a Fortnite będzie jedną z gier, w którą na pewno się zaopatrzycie, łapcie okazję w ramach Allegro Smart Week.

Allegro zorganizowało akcję, w której posiadacze abonamentu Smart mogą skorzystać z ciekawych promocji. Jedną z nich jest obecnie zestaw PlayStation 4 Pro + Fortnite. Standardowa cena pakietu to 1 649 zł, a w ramach promocji możemy dostać bundle za 1 199 zł. Oszczędzamy zatem 450 zł. Jeśli jesteście chętni na zakupy, podajemy bezpośredni link. Nie ma co zwlekać, liczba konsol w promocji jest ograniczona:

Żeby skorzystać z promocyjnej ceny, należy wykupić usługę Smart, dzięki której zyskujemy przy zamówieniach powyżej 40 zł darmową dostawą do tysięcy paczkomatów i punktów odbioru. Nie jest to jednak drogi interes – Smart na miesiąc kosztuje 8,99 zł, a jeśli zdecydujemy się na opcję na 12 miesięcy, płacimy tylko 49 zł.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się