Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Sony pokazuje nową edycję PlayStation 4 Pro z dyskiem 2TB

Sony postanowiło wypuścić na rynek ekskluzywne wydanie PlayStation 4 Pro. Konsola trafi do nielicznych graczy, ponieważ powstaje tylko 50 tys. sztuk urządzenia.

Sony sprzedało już ponad 500 mln konsol z logo PlayStation i z tej okazji Japończycy postanowili przedstawić wyjątkową edycję PS4 Pro, która otrzymała nazwę PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition.

PlayStation 4 Pro w wyjątkowej edycji – szczegóły

Sprzęt pojawi się na rynku w ograniczonym nakładzie i tylko 50 tys. fanów marki PlayStation będzie mogło postawić go przy swoim telewizorze. Konsola charakteryzuje się przezroczystą, ciemnoniebieską obudową i dyskiem twardym o pojemności 2TB.

W pudełku z PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition znajdziemy również utrzymany w takiej samej stylistyce kontroler DualShock 4, kamerę PlayStation Camera, podstawkę pionową oraz zestaw słuchawkowy. Cena? Zestaw wyceniono na 500 dolarów (około 1875 złotych). Możliwy będzie jednak zakup samego pada za 65 dolarów (około 253 złotych) oraz słuchawek za 100 dolarów (374 złote).

Każdy egzemplarz PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition będzie posiadał tabliczkę z unikatowym numerem, która zostanie umieszczona na froncie konsoli, pod matowym logo PS4.

Zamówienia przedpremierowe na tę wyjątkową edycję PS4 Pro mają ruszyć 24 sierpnia tego roku. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się to cudo:Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%