Specjalna promocja dla graczy z Polski. Na stałe!

Specjalna promocja dla graczy z Polski. Na stałe!
Newsy PC Polecamy

Dobry czas, by w końcu zagrać, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

SUPERHOT Team, producenci świetnie ocenianej i oryginalnej gry SUPERHOT, pochwalili się dzisiaj wynikami sprzedaży i podsumowali obecność swojej pierwszej gry na rynku. Jednocześnie deweloper informuje, że obecnie 30 osobowy zespół deweloperów z Łodzi pracuje nad dużym dodatkiem do SUPERHOT, a także nad zupełnie nowymi tytułami. Więcej informacji na ten temat zostanie udostępnionych już na początku 2018 roku.

Pomysł oraz pierwszy prototyp SUPERHOT powstały podczas game jamu w 2014 roku. Dzisiaj z radością możemy pochwalić się milionem sprzedanych kopii. To dla nas powód do świętowania – już kolejny w ciągu ostatnich dni – powiedział Tomek Kaczmarczyk, współzałożyciel SUPERHOT.

Z tego powodu twórcy gry przygotowali specjalną ofertę dla graczy z Polski. Począwszy od dzisiaj mogą oni nabyć grę SUPERHOT na PC w cenie wynoszącej jedynie 29,99 zł (wcześniej: 89,99 zł). Cena obniżono na stałe.

12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

SUPERHOT to gra, która najpierw odniosła spektakularny sukces w serwisie crowdfundingowym Kickstarter, gdzie zebrała zawrotną kwotę, aż 250 000 dolarów. Deweloper zaznacza, że do dzisiaj jest to największy sukces kampanii crowdfundingowej zrealizowanej przez polskich deweloperów. W 2016 roku „SUPERHOT” trafił do sprzedaży na platformie Steam, a niedługo potem pojawiła się także wersja na konsole Xbox One.

Gra od razu przyciągnęła zainteresowanie międzynarodowej społeczności graczy oraz rezenzentów. Średnia ocen mediów w serwisie Metarcitic wynosi bowiem aż 82%. W 2017 roku deweloperzy udostępnili grę SUPERHOT VR przeznaczoną na urządzenia obsługujące wirtualną rzeczywistość, takie jak Oculus Rift, Steam VR, PlayStation VR. Gra została od podstaw przeprojektowana specjalnie pod technologie VR, dodano nowe poziomy oraz nową historię.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie