Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Superhot JP zapowiedziane na PC i PS4. Pierwsze informacje

Gra Superhot doskonale przyjęła się na rynku, a w produkcji jest już kolejna odsłona, która mocno będzie czerpać z japońskiej tradycji.

Superhot JP (to nazwa robocza) narodzi się pod skrzydłami studia GameTomo, które będzie wspierane przez polskiego dewelopera. Choć wszystko wygląda jak dodatek do obecnego Superhot, będzie to osobny produkt osadzony w znanym już uniwersum.

Superhot JP przywita nas taką samą mechaniką rozgrywki, gdzie czas toczy się jedynie wtedy, gdy nasz bohater się porusza. Póki co nie wiemy, czy pojawią się jakieś nowości odnośnie gameplay’u. Wiadomo natomiast, że czekają nas japońskie klimaty. Mamy nawet walczyć w trakcie zażywania kąpieli w gorących źródłach. Będą też samurajskie zamki, uliczki Tokio czy bary karaoke. Zapowiedziano też nową broń – łuk.

Superhot JP ma zawierać alternatywną kampanię fabularną na około 15-18 poziomów. W grze zobaczymy również 3-4 etapy nieskończone, gdzie masa wrogów będzie czekała na odstrzał.

Gra powstaje na komputery PC oraz konsolę PlayStation 4 i póki co, mowa jest o wydaniu jej na terenie Japonii (konkretna data premiery nie jest znana). Możliwe, że po udanym debiucie tytuł trafi na Zachód, lecz na razie nikt o tym nie wspomina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%