Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Superhot: Mind Control Delete za darmo na PC i konsole. Jeden warunek

Jeśli kupiliście (lub kupicie) Superhot, otrzymacie Mind Control Delete za darmo. Oto szczegóły akcji.

Superhot: Mind Control Delete to samodzielny dodatek do gry Superhot. Od długiego czasu DLC znajduje się we wczesnym dostępie, gdzie zbiera bardzo pozytywne opinie. Właśnie ujawniono, kiedy możemy spodziewać się właściwej premiery dodatku, a więc opuszczenia przez niego programu Early Access.

Superhot: Mind Control Delete – premiera, rozdawnictwo

Zacznijmy od tego, że data premiery Superhot: Mind Control Delete została wyznaczona na 16 lipca 2020. Tego dnia samodzielny dodatek pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.

Superhot Team ogłasza, że każdy posiadacz podstawowej wersji gry Superhot otrzyma za darmo Superhot: Mind Control Delete. Dotyczy to właścicieli tytułu na PC (wszystkie sklepy) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dodatek zostanie automatycznie dodany do Waszej biblioteki.

Jeśli jednak dostaliście podstawowe Superhot za darmo (np. poprzez Epic Games Store, Twitch Prime, Games With Gold) dodatku nie zgarniecie za free.

Warto dodać, że osoby posiadające Superhot w wersji na Nintendo Switch otrzymają Superhot: Mind Control Delete w wersji PC, jeśli prześlą dowód zakupu podstawowej wersji gry na skrzynkę „freemcdforswitch@superhotgame.com”.

Deweloper informuje ponadto, że jeśli jeszcze nie macie Superhot, lecz kupicie grę do 16 lipca 2020 roku, również zasłużycie na darmowy dodatek. Więcej szczegółów o akcji znajdziecie w tym miejscu.

Czym jest Superhot: Mind Control Delete?

Oto część opisu z karty gry na Steam:

Trzecia gra z serii SUPERHOT – MIND CONTROL DELETE – pozwala ci zobaczyć jeszcze więcej ze świata SUPERHOT, poznać jeszcze więcej fabuły i jeszcze więcej kultowej rozgrywki. Tańcz w powolnym balecie zniszczenia, i to znacznie dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

  • Więcej zawartości niż w poprzednich częściach. Zanurzysz się w świecie MCD na wiele dni coraz bardziej wybuchowej walki w zwolnionym tempie.
  • Więcej mechanik do wykorzystania niż kiedykolwiek wcześniej. Eksperymentuj z różnymi stylami gry, różnymi konfiguracjami postaci i różnymi sposobami na przechytrzenie i pokonanie wrogów.
  • Więcej mocy do zgromadzenia w trakcie dokonywania postępów w grze. Zbieraj umiejętności, hacki i techniki specjalne, aby pokonać kolejne fale coraz bardziej zabójczych wrogów.
  • Więcej postaci do kontrolowania i więcej wrogów, którzy wejdą ci w drogę. Sprawdź swój arsenał sztuczek i uzbrojenia w walce z coraz sprytniejszymi i bardziej zabójczymi wrogami.
  • Więcej doszlifowanych elementów dodanych przez niemal cztery lata rozwoju w fazie wczesnego dostępu. MCD zapewnia bardziej dopracowane, efektowne i wyraziste wrażenia niż jakakolwiek wydana dotąd gra z serii SUPERHOT.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się