12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Zapraszamy na kolejny przegląd najciekawszych premier gier na obecny tydzień. Tym razem skupiamy się na produkcjach, które zagoszczą na rynku w dniach od 13 do 19 listopada. Będzie w czym wybierać!

Zaczynamy od najgłośniejszego i z pewnością największego tytułu, który jest tuż za rogiem. Chodzi oczywiście o Star Wars: Battlefront II, które zawita wkrótce na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową opowieść rozgrywającą się na przestrzeni 30 lat po wydarzeniach z filmu „Powrót Jedi”. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać umiejętności swojego żołnierza w ramach 4 dostępnych klas (szturmowiec, ciężki żołnierz, specjalista i oficer).

Przypominamy, że Star Wars Battlefront II wylądowało niedawno w programach Origin Access oraz EA Access. Testowa wersja pozwoli pobawić się przy nadchodzącej grze maksymalnie przez 10 godzin. W tym czasie będziemy mogli przetestować kilka misji z kampanii fabularnej oraz zajrzeć do trybu wieloosobowego. Kto po takim sprawdzaniu będzie chętny na pełną wersję Star Wars Battlefront II, zachowa wszystkie postępy i na dodatek kupi grę o 10 procent taniej.

Pamiętajcie, że do 10-godzinnej wersji próbnej otrzymacie dostęp nawet bez abonamentu Origin Access oraz EA Access. Z wcześniejszego grania skorzystają również osoby, które kupiły przedpremierowo grę w wersji Elite Trooper Deluxe Edition na PC lub Xbox One.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 17 listopada
  • Producent: EA DICE / Digital Illusions CE
  • Wydawca w Polsce: EA Polska

Na drugiej stronie tytuł, na który czekało wielu posiadaczy PS4 i Xbox One.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie