12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

Za oknem mroźno, lecz pod względem premier mamy gorący okres.

Zapraszamy na kolejny przegląd najciekawszych premier gier na obecny tydzień. Tym razem skupiamy się na produkcjach, które zagoszczą na rynku w dniach od 13 do 19 listopada. Będzie w czym wybierać!

Zaczynamy od najgłośniejszego i z pewnością największego tytułu, który jest tuż za rogiem. Chodzi oczywiście o Star Wars: Battlefront II, które zawita wkrótce na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową opowieść rozgrywającą się na przestrzeni 30 lat po wydarzeniach z filmu „Powrót Jedi”. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać umiejętności swojego żołnierza w ramach 4 dostępnych klas (szturmowiec, ciężki żołnierz, specjalista i oficer).

Przypominamy, że Star Wars Battlefront II wylądowało niedawno w programach Origin Access oraz EA Access. Testowa wersja pozwoli pobawić się przy nadchodzącej grze maksymalnie przez 10 godzin. W tym czasie będziemy mogli przetestować kilka misji z kampanii fabularnej oraz zajrzeć do trybu wieloosobowego. Kto po takim sprawdzaniu będzie chętny na pełną wersję Star Wars Battlefront II, zachowa wszystkie postępy i na dodatek kupi grę o 10 procent taniej.

Pamiętajcie, że do 10-godzinnej wersji próbnej otrzymacie dostęp nawet bez abonamentu Origin Access oraz EA Access. Z wcześniejszego grania skorzystają również osoby, które kupiły przedpremierowo grę w wersji Elite Trooper Deluxe Edition na PC lub Xbox One.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 17 listopada
  • Producent: EA DICE / Digital Illusions CE
  • Wydawca w Polsce: EA Polska

Na drugiej stronie tytuł, na który czekało wielu posiadaczy PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: