Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

SUPERHOT i Cooking Simulator łączą siły. Zaskakująca mieszanka [WIDEO]

Na Steam pojawił się nowy pakiet zawierający SUPERHOT oraz Cooking Simulator w obniżonych cenach. Dwa łódzkie studia SUPERHOT Team oraz Big Cheese Studio połączyły siły, żeby wspólnie uczcić 4 urodziny jednej z najbardziej innowacyjnych gier FPS wszech czasów.

Dodatkowo, wszyscy posiadacze Cooking Simulator otrzymali bezpłatnie nowy tryb gry inspirowany SUPERHOT. W całkowicie zmienionej wizualnie kuchni czas płynie tylko, kiedy gracz się porusza. Na domiar złego pojawiają się agresywni czerwoni kolesie, którzy będą przeszkadzać w gotowaniu.

SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia. Nie ma wygodnych paczek z amunicją. Jesteś ty i twoi wrogowie. Wyrywaj im broń, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Cooking Simulator łączy zaawansowane mechaniki gotowania z realistyczną fizyką, zapewniając satysfakcjonujące kulinarne doświadczenie doprawione odrobiną zabawnych wypadków. Gra oferuje mnogość składników i przepisów, różne kuchnie oraz tryby gry a także liczne bezpłatne aktualizacje.

Aktualnie obie gry są dodatkowo objęte promocję w serwisie Steam. SUPERHOT do 2 marca dostępny jest w cenie obniżonej o 60%. Cooking Simulator oferuje -30% do 5 marca.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się