Style walki w Bound by Flame. Zobacz, jak rozbroić wroga

Style walki w Bound by Flame. Zobacz, jak rozbroić wroga
Newsy PC PlanetaTV PS3 PS4 X360
bound-by-flame Możesz wbić w niego ogromny topór lub załatwić go bardziej finezyjnie, posługując się sztyletami. Oto nowy gameplay.
RPG akcji stworzone przez ekipę studia Spiders jest szykowane na PS3 i PS4 oraz blaszaki i Xboksa 360. Posiadacze konsol dostaną wersję europejską w swoje rączki 9 maja. Na PC gra pojawi się trzy dni wcześniej. W sieci pojawił się właśnie gameplay z wersji na PlayStation 4. Żadnych przerywników czy wprowadzeń - dostajemy 100 procent rozgrywki. Podczas trwającego ponad dwie minuty filmiku możemy zapoznać się ze stylami walki, jakie przyjdzie zastosować nam w grze. Zapraszamy do oglądania.

Bound by Flame - tak prezentuje się na PS4

Odpalając Bound by Flame wcielimy się w najemnika, który jest opętany przez potężnego demona władającego żywiołem ognia. Nie ma on jednak pełnej kontroli nad osaczonym człowiekiem. Od nas będzie zależało, w jakim stopniu poddamy się złym mocom. Podczas rozgrywki wielokrotnie przyjdzie nam stanąć przed wyborem: ulec pokusie by władać przepotężną siłą czy opowiedzieć się po ludzkiej stronie opętanej duszy. Przemierzając krainy zamieszkane przez smoki oraz inne bestie spotkamy również osoby, które z chęcią dołączą do naszej kompanii. Ponoć będzie można wchodzić z nimi w różne relacje, począwszy od rywalizacji na romansach kończąc.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie