Stray dostało dziwnego moda nawiązującego do Heavy Rain

Stray dostało okropnie dziwnego moda nawiązującego do Heavy Rain
Newsy

Premiera Stray już za nami i nie trzeba było długo czekać, aż w sieci pojawiły się pierwsze modyfikacje. Jedna z nich to hołd złożony kultowemu memowi z Heavy Rain.

Jeśli graliście w debiutancką produkcję BlueTwelve Studio (a zagrać warto), na pewno wiecie, że posiada ona specjalne przypisanie przycisku odpowiedzialne za miauczenie. Tak się składa, że ktoś postanowił wykorzystać ową funkcję, aby pożartować sobie ze słynnej sekcji Heavy Rain, w której jeden z bohaterów, Ethan Mars, szuka swojego syna w centrum handlowym, a gracz może wołać go poprzez wciśnięcie przycisku „X”. Ktoś postanowił stworzyć swoją wersję „Press X to Jason”

Na stronie NexusMods pojawiła się modyfikacja JASON autorstwa użytkownika Giberietas. Podmienia ona miauczenie kociego protagonisty na okrzyki Ethana Marsa z Heavy Rain. Efekt? Cóż, całkiem zabawny, ale całkowicie rujnujący immersję.

Modyfikację możecie pobrać na stronie NexusMods. Proces jej instalacji jest bardzo prosty: wklejacie pobrane pliki do folderu Steam\steamapps\common\Stray\Hk_project\Content\Paks i cieszycie się memicznym miauczeniem futrzastego bohatera Stray.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie