To ona miauczała w grze roku na PlayStation, rozdanej w PS Plus. Aktorka głosowa ujawniona

PS Plus - Stray startuje ze świetnym wynikiem na Steam. Spora liczba graczy
Newsy PC PS4 PS5

Stray to urocza produkcja z zeszłego roku, która została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy. I jest rozpoznawalna, bo mieliśmy ją w PS Plus. To teraz zobacz, kto w niej miauczy.

Jesteście fanami kotów i zachwycaliście się Stray? Tytuł mogliśmy odbierać niegdyś w ramach oferty PS Plus, przez co powędrował do bibliotek wielu graczy. Dopiero teraz jednak dowiedzieliśmy się, kto wcielał się „głosowo” w rudego kociaka, którego łapkami przemierzaliśmy wirtualny świat. Oto Lala.

Stray z PS Plus. Oto urocza aktorka głosowa Lala

O Stray ponownie zaczyna się mówić, a to za sprawą jednego zdjęcia, które stało się niemal wirusowe w mediach społecznościowych. Widzimy na nim kotkę, która użyczyła miauczenia bohaterce gry. Na Reddit wątek jest niesamowicie popularny i może się poszczycić ponad 100 tys. podbić w górę.

Stray, zapewne dzięki rozdaniu gry w PS Plus, zyskało wielu fanów i stało się rozpoznawalne. Do tego stopnia, że zdobyło statuetkę Golden Joystick Awards w kategorii gier PlayStation. Tym samym tytuł uznano za najlepszą grę na konsole PlayStation w 2022 roku. Dyskusyjne dla wielu posiadaczy konsol, ponieważ gra z kotkiem wygrała z takimi produkcjami jak:

  • Gran Turismo 7
  • Horizon Forbidden West
  • Stray (Zwycięzca)
  • Elden Ring
  • The Last of Us Part 1
  • Sifu

Z drugiej strony może to świadczyć po prostu o tym, że… wszyscy lubią koty.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie