Co dalej w świecie Star Wars? EA ujawnia szczegóły

Nowe aktualizacje do Star Wars: Battlefront II już w drodze.

Electronic Arts informuje, że Star Wars: Battlefront II otrzyma niedługo kolejna porcję zmian oraz nowości. Czego się spodziewać? Oto szczegóły przedstawione na oficjalnej stronie gry.

Rozdają dwa mroczne horrory za darmo. Normalna cena wynosi 125 zł!

  • Pracujemy nad przebudową systemu progresji. Wasze opinie były w tej mierze nieocenione. Pracujemy nad istotnymi zmianami w systemie progresji, które powinny stanowić odpowiedź na wiele z Waszych życzeń. W marcu będziemy mogli opowiedzieć o tych zmianach bardziej dogłębnie.
  • Z kolei w lutym zadebiutuje Rakietowy ładunek, nowy tryb rozgrywki. Dwa 8-osobowe zespoły wyposażone w plecaki rakietowe rywalizuje ze sobą w szalonej i dynamicznej zabawie. Tryb ten będzie dostępny tylko przez ograniczony czas, dlatego nie przegapcie go.
  • Już wkrótce nadchodzi nowy sezon. Pierwszy sezon dodatkowej zawartości dla Star Wars Battlefront II był dla na cennym doświadczeniem. Wyciągnięte z niego wnioski z pewnością posłużą nam w przyszłych pracach. Wiemy, że niecierpliwie wyczekujecie informacji na temat zawartości przyszłego sezonu – już wkrótce się nimi podzielimy.

Jednocześnie poznaliśmy statystyki dotyczące pierwszego sezonu Ostatni Jedi. Bojownicy Ruchu Oporu i złowrodzy szturmowcy Najwyższego Porządku starli się na Crait ponad 156 milionów razy, podczas gdy X-wingi i myśliwce TIE pojedynkowały się w przestworzach nad D’Qar. Razem wykonaliście ponad 10 milionów zadań dla swojej frakcji. 58% spośród Was wybrało kapitan Phasmę i Najwyższy Porządek, a pozostałe 42% walczyło u boku Finna i Ruchu Oporu.

Star Wars: Battlefront II

Źródło: Electronic Arts, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.