Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy egzemplarz Star Wars: Battlefront II, jeśli kupisz pada do PS4 lub Xbox One

W jednym ze sklepów pojawiła się ciekawa promocja na zestaw DualShock 4 + Star Wars: Battlefront II w wersji na PlayStation 4 lub Xbox One.

Jeśli myślicie o dokupieniu kolejnego pada do PlayStation 4 lub Xbox One, podrzucamy Wam poniżej linki do promocji, w której za 249 zł dostaniecie nie tylko kontroler do konsoli, lecz również grę Star Wars: Battlefront II w wersji pudełkowej. W cenie pada zgarniacie zatem również coś do pogrania. Pamiętajcie jednak, że promocyjne egzemplarze mogą się szybko wyczerpać i oferta wygaśnie. Kto chce skorzystać, niech lepiej nie zwleka z decyzją kupna.

Tak deweloperzy zachwalają Star Wars: Battlefront II w opisie gry w PlayStation Store: Przedzieraj się przez zastępy przeciwników w bazie Starkiller, dzierżąc w rękach miecz świetlny. Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku. Lub wciel się w Iden, żołnierz elitarnych sił specjalnych Imperium, i poznaj porywającą, pełną emocji opowieść dla jednego gracza, która rozgrywa się na przestrzeni 30 lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się