Star Wars: Battlefront II – jest pierwszy zwiastun!

Dynamiczne ujęcia i wielka bitwa.

Sequel strzelaniny w uniwersum Star Wars zostanie oficjalnie zaprezentowany przez Electronic Arts dopiero 15 kwietnia, o godzinie 20:30 czasu polskiego. Jednak już teraz do sieci przedostał się zwiastun, który miał ujrzeć światło za kilka dni.

Star Wars: Battlefront II wygląda naprawdę zachęcająco i widać, że w grze pojawią się postacie ze wszystkich epizodów Gwiezdnych Wojen. Jeśli zamówimy tytuł przedpremierowo, zgarniemy również bohaterów z filmu The Last Jedi.

FIFA 18, nowe Need for Speed i Star Wars Battlefront – wiemy, kiedy EA zaprezentuje grywalne wersje tytułów!

Czym Electronic Arts zaskoczy w FIFA 18, jak zaprezentuje się nowa odsłona Need for Speed i czy nadzieje pokładane w kolejnym Star Wars Battlefront zostaną spełnione? Możliwe, że już w czerwcu poznamy choćby częściową odpowiedź na postawione pytania.

Elektronicy informują bowiem, że wspomniane gry nie tylko zostaną pokazane na imprezie EA Play, lecz również będzie można w nie zagrać! Wszystko w dniach 10-12 czerwca, czyli tuż przed startem targów E3.

Gracze, którzy dołączą do nas w Hollywood od 10 do 12 czerwca będą mogli zagrać w najnowsze produkcje Star Wars Battlefront i Need for Speed, a także w przedpremierowe wersje wielu przygotowywanych gier EA SPORTS: Madden NFL 18, FIFA 18 i NBA LIVE 18. A to bynajmniej nie wszystko… w najbliższym czasie będziemy mieć dla Was więcej – czytamy na stronie Electronic Arts.

Wygląda zatem na to, że nowy NfS oraz Star Wars Battlefront muszą być w zaawansowanym stadium produkcji, skoro już wkrótce będzie można zagrać w obie gry.

Star Wars: Battlefront II – przybliżona data premiery i oczekiwana kampania fabularna

Kontynuacja Star Wars: Battlefront już powstaje, lecz póki co nie wiemy o niej zbyt wiele. Pewnych informacji dostarczyła jedna konferencja dla inwestorów zorganizowana przez Elektroników, podczas której padło zapewnienie, że tytuł pojawi się na rynku w okresie świątecznym tego roku. Data premiery nie została konkretnie ustalona, lecz powinniśmy się szykować na listopad-grudzień.

Co ważniejsze, Star Wars: Battlefront II dostarczy nam coś, czego niestety zabrakło w pierwszej części – kampanię fabularną!

Na dodatek EA zdradziło, że akcja gry będzie się toczyła w różnych okresach, zatem niewykluczone, iż dostaniemy kampanię podzieloną na rozdziały podobnie jak w Battlefield 1. Możliwe, że kolejne epizody fabuły będą się rozgrywać w innym czasie oraz z udziałem innego bohatera. Co byście powiedzieli na takie rozwiązanie?

Ponadto Electronic Arts obiecuje jeszcze większy rozmach, więcej map oraz bohaterów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.