Darmowe sprawdzanie nowej gry od EA DICE. Linki do pobrania!

Dla posiadaczy PC przypominamy wymagania sprzętowe, kto gra na konsolach, niech zerknie na porównania grafiki.

Dwa dni temu rozpoczęła się zamknięta beta Star Wars Battlefront II dla osób z pre-orderami, a dzisiaj (6 października) każdy może przystąpić do zabawy w otwartych testach. Wystarczy pobrać pliki z betą i jeśli nie wiecie, gdzie je znaleźć, zerknijcie na poniższe linki. Testy zakończą się 9 października o godzinie 18:00.

Przypominamy również wymagania sprzętowe dla osób z PC oraz porównanie grafiki z zamkniętej bety od Cycu1, gdzie można podejrzeć różnice pomiędzy wersjami PS4 Pro vs PS4.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Gdzie znaleźć betę Star Wars Battlefront II?

Gracze doświadczą wszystkich trzech kinowych er Gwiezdnych Wojen, grając w cztery odmienne tryby gry. Zanim do nich przejdziemy, ważna sprawa dla osób, które chcą pograć na PC:

Beta testy Star Wars Battlefront II – wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania

 • SYSTEM OPERACYJNY: 64-bitowy Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Procesor (AMD): AMD FX-6350
 • Procesor (Intel): Core i5 6600K
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon HD 7850 2 GB
 • Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11,0 lub równorzędna
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 Kb/s
 • Miejsce na dysku twardym: 55 GB

Zalecane wymagania

 • SYSTEM: 64-bitowy Windows 10
 • Procesor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
 • Procesor (Intel): Intel Core i7 6700 lub równorzędny
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon RX 480 4 GB
 • Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11,1 lub równorzędna
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 Kb/s
 • Miejsce na dysku twardym: 55 GB

Galaktyczny szturm na Naboo

Galaktyczny Szturm to wieloetapowe starcie 20 na 20 w Star Wars Battlefront II. W trakcie bety gracze wypróbują mapę Naboo: Theed, grając jako żołnierze-klony bądź droidy Separatystów w desperackiej walce o kontrolę nad pałacem królewskim. Za pokonanych wrogów będziesz otrzymywać punkty bitewne, za które uzyskasz dostęp do pojazdów, ulepszysz posiłki jak superdroid bojowy B2, czy wcielisz się w bohatera, na przykład Rey… bądź też złoczyńcę – jak Darth Maul.

Natarcie myśliwców na Fondor

W trybie natarcia myśliwców dołączysz wraz ze znajomymi do eskadr myśliwskich, stając do obrony imperialnego gwiezdnego niszczyciela w przestrzeni nad Fondorem… lub zyskasz możliwość unicestwienia okrętu jako siły rebelianckie. Wypróbujesz też trzy nowe typy gwiezdnych myśliwców Star Wars Battlefront II oraz zasiądziesz za sterami statków bohaterów ze wszystkich trzech er filmowych: prequeli, ja też oryginalnej i nowej trylogii.

Atak na Takodanę

Przetestujesz również tryb ataku na nowej mapie, Takodanie, gdzie Ruch Oporu i Najwyższy Porządek ścierają się wokół zamku Maz Kanaty. Atak to tryb z udziałem wyłącznie klas żołnierskich – bohaterowie nie mają tu wstępu. Zamiast tego graczom w realizacji celów misji przyjdzie polegać na unikalnych zdolnościach żołnierza szturmowego, ciężkiego strzelca, specjalisty i oficera, jak i na grze drużynowej.

Tryb arcade na Naboo

Wreszcie zaś sprawdzisz tryb arcade na Naboo, w ramach którego jeden lub dwóch graczy staje do walki naprzeciw grupom przeciwników SI. Do wypróbowania dwie konfiguracje trybu: bitwa drużynowa z udziałem sojuszników i przeciwników sterowanych przez SI oraz jeden na wszystkich – walka samotnego gracza przeciw falom nieprzyjaciół. A na posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One czeka również lokalny tryb kooperacji!

Wszyscy gracze, którzy zagrają w betę Star Wars Battlefront II na dowolnej platformie będą mieli szansę wygrać wspaniałe nagrody, w tym m.in. TV 55 cali 4K od firmy Samsung oraz konsolę PlayStation 4 Pro od PlayStation Polska! Wystarczy nagrać trwający maksymalnie minutę film z interesującą akcją, która wydarzyła się w trakcie testów, umieścić go między 4 a 15 października na jednym z popularnych portali (Facebook, YouTube, Vimeo) i wysłać zgłoszenie na maila konkursowego: zgloszenie@konkursbattlefront.pl.

Gra Star Wars Battlefront II ukaże się 17 listopada 2017 r. w pełnej polskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.

Źródło: EA, opracowanie własne

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.