Sprzedaż Forza Horizon 3 naprawdę niezła. Microsoft podaje wynik

Cała seria wyścigów przekroczyła tymczasem kolejny krok milowy.

Microsoft informuje, że gry z serii Forza przyniosły ponad miliard dolarów przychodu w sprzedaży detalicznej. Taki próg został osiągnięty wraz z zakończeniem grudnia 2016 roku.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w ostatnim miesiącu zeszłego roku ponad 14 milionów graczy bawiło się przy Forza Horizon 3. Jest to wynik zbiorczy dla użytkowników PC oraz konsoli Xbox One. Sprzedaż wspomnianej gry przekroczyła natomiast 2,5 miliona sztuk (również wynik dla obu platform – gra należy do programu Xbox Play Anywhere).

Jak zatem widać, seria Forza radzi sobie naprawdę dobrze, co powinno przełożyć się na jeszcze lepsze części, które dostaniemy w przyszłości. A Wam w którą odsłonę najlepiej się grało/gra?

Dodatki do Forza Horizon 3 – nowe samochody wjechały do gry

Jeśli mało wam ryczących silników i chcecie zasiąść za kierownicą kolejnych samochodów w Forza Horizon 3, powinniście sięgnąć po pakiet samochodów Playseat.

Paczka jest darmowa dla posiadaczy przepustek sezonowych lub odpłatna dla pozostałych graczy, którzy kupią ją za 32,49 zł. Co w środku?

Ten dodatek zawiera 7 nowych samochodów do zebrania, ścigania się oraz modyfikowania, w tym Aston Martin DB11 2017, Honda Civic Type R 2016, Cadillac ATS-V 2016, Vauxhall Corsa VXR 2016, HDT VK Commodore Group A 1985, Renault Alpine GTA Le Mans 1990 oraz Honda S800 1970. Gdy zakupisz pakiet, jednorazowo otrzymasz możliwość darmowego dodania każdego z samochodów do swojego warsztatu Forza Horizon 3 bez kosztów w postaci używanych w grze kredytów – czytamy w opisie DLC w sklepie Xbox.

Poniżej możecie zobaczyć screeny oraz zwiastun z nowymi maszynami:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: