Sprzedaż Dark Souls III. From Software nie ma się o co martwić

0 komentarzy

Tytuł jest już dostępny w kraju Kwitnącej Wiśni.

Według Media Create, w ciągu tygodnia od premiery Dark Souls III na rynku japońskim, po tytuł sięgnęło 210,141 osób. Gracze wykupili tym samym 82,51 proc. pierwszej partii gry, która trafiła do Japońskich sklepów. Dane dotyczą edycji gry na konsolę PlayStation 4.

Tyma samym Dark Souls III w wersji na PS4 znalazło się na drugim miejscu TOP 50 najlepiej sprzedających się gier ostatniego tygodnia. Jedynie Dragon Quest Monsters: Joker 3 zdołało wyprzedzić tytuł od From Software, zajmując pierwszą pozycję.

Gorzej ze sprzedażą Dark Souls III na konsolę Microsoftu, choć nie ma się co dziwić, ponieważ Xbox One nie cieszy się w Japonii popularnością. Xboksowa wersja trzecich Soulsów nawet nie załapała się na ostatnie miejsce wspomnianego TOP 50.

Ciekawe, jak sytuacja będzie się miała w Europie. Dark Souls III zadebiutuje na Starym Kontynencie już 12 kwietnia na trzech platformach: PC, PS4 i Xbox One. Na jakim sprzęcie zagracie?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się