Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider-Man na PS4. Gracze już ocenili, czy gra wyładniała przez ostatni rok

Sony wypuszcza premierowy zwiastun Spider-Man na PS4, a w sieci ląduje porównanie grafiki zestawiające sceny najnowszego filmiku z tymi, które widzieliśmy na zeszłorocznych targach E3.

Do premiery gry Spider-Man pozostało jeszcze nieco czasu, lecz Insomniac Games oraz Sony już teraz postanowili zaprezentować ostateczny zwiastun produkcji, która jest kolejnym potencjalnych hitem zmierzającym na PlayStation 4.

Premierowy trailer wypełniono akcją i złoczyńcami, którzy będą próbowali pokrzyżować plany pajęczaka. Zobaczymy m.in. Kingpina, Rhino, Mister Negative oraz Silver Sable.

Niektóre ze scen najnowszego zwiastuna mogliśmy zobaczyć już rok temu podczas targów E3 2017, co szybko wykorzystał YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 do przygotowania porównania grafiki. Prezentujemy je zaraz pod premierowym zwiastunem Spider-Mana.

Dajcie znać, jak oceniacie zmiany, jakie zaszły w grze od zeszłego roku. Gracze, którzy obejrzeli porównanie od Cycu1 są niemal zgodni (wystarczy spojrzeć na komentarze pod filmikiem), że mamy upgrade.

Spider-Man na PS4 – zwiastun premierowy

Spider-Man na PS4 – porównanie grafiki

Wcześniejsze porównanie:

Data premiery Spider-Man na PS4 została wyznaczona na 7 września 2018 roku. Kto zamówi grę przedpremierowo, może liczyć na następujące bonusy:

  • Pakiet trzech kostiumów Spideya.
  • 5 punktów do odblokowania umiejętności z początku gry.
  • Wcześniejszy dostęp do nowego gadżetu – Spider-drone.
  • Motyw dynamiczny ze Spider-Mana na PS4.
  • Awatar z białym pająkiem na PS4.

Cena gry w PS Store to 289 zł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%