Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider-Man na PS4 na dużym gameplay’u. Zobaczcie świat gry oraz walkę

Studio Insomniac Games postanowiło zaprezentować rozgrywkę z nadchodzącej ekskluzywnej gry Spider-Man na PS4 podczas imprezy Ani-Com & Games Hong Kong. Zapraszamy do oglądania!

W tym roku posiadacze PlayStation 4 dostaną kolejna grę na wyłączność, która zapowiada się po prostu rewelacyjnie. Nawet, jeśli zbytnio nie przepadacie za Człowiekiem Pająkiem, powinniście dać szansę produkcji od Insomniac Games. To doświadczony zespół, który zna się na rzeczy i wie, jak bawić graczy. Najnowszy gameplay ze Spider-Man potwierdza, że naprawdę jest na co czekać!

Filmik pozwala spojrzeć na przepiękny otwarty świat, który będziemy przemierzać głównie przy użyciu pajęczyny. Jest również trochę walki na ulicy oraz we wnętrzach budynków. Po 14 minucie czeka na Was spotkanie z mini-bossem w postaci Shockera.

Spider-Man – polski dubbing

Na kanale PlayStation Polska pojawił się niedawno nowy zwiastun Spider-Man na PS4. Gra otrzyma pełną lokalizację i poniższy filmik pozwala posłuchać, jak wypadają rodzime głosy w nadchodzącej produkcji z Człowiekiem Pająkiem. Przy okazji dowiemy się w ogólnym zarysie, z kim zadarł nasz bohater i o co w tym wszystkim chodzi.

Spider-Man – data premiery i dodatki

Spider-Man na PlayStation 4 ukaże się już 7 września 2018 roku. Gra jest mocno wyczekiwanym tytułem przez fanów Człowieka Pająka – już od pierwszych zwiastunów z zeszłego roku prezentuje się bardzo dobrze.

Sony oraz Marvel Entertainment podali, że dla graczy, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, czekają niespodzianki. Mowa o dodatkach w postaci trzech kostiumów dla bohatera, pająku-dronie, pięciu punkach do rozdysponowania w drzewku talentów, awatarze i motywie na PS4.

To jednak nie wszystko. Twórcy przewidują trzy dodatki fabularne, do których dostęp otrzymają osoby zamawiające wersję Deluxe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%