Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider-Man na PS4. Data premiery dzisiaj, a teraz kapitalny gameplay

Jeszcze dzisiaj mamy poznać datę premiery kolejnej gry, która zostanie wydana ekskluzywnie na PlayStation 4. W oczekiwaniu na wielkie ogłoszenie łapcie mały, lecz kapitalny filmik prezentujący fragmenty rozgrywki. Spider-Man nadciąga!

Spider-Man na PS4 stał się gwiazdą najnowszego numeru magazynu Game Informer. Redaktorzy podkreślają, że znają już datę premiery produkcji, a my mamy ją ujrzeć na przestrzeni kilkunastu najbliższych godzin.

Dziennikarze Game Informera spędzili dwa dni w studio Insomniac Games, gdzie mieli przyjemność zaznajomić się z nadchodzącą odsłoną Spider-Man. Wszystkie wrażenia zawarto w 14-stronicowym artykule, gdzie przedstawiono nowe szczegóły oraz screeny.

Fortnite Mobile Battle Royale na telefon. Teraz każdy może pobrać

Licząc od dzisiaj, Game Informer ma zamiar ujawniać w sieci kolejne smaczki na temat Spider-Man. Redakcja obiecuje przeprowadzić nas przez cały wstęp gry oraz pierwszą misję gry. Zasmakujemy w eksploracji bogatego świata i poznamy złoczyńców, którzy nawiną się naszemu bohaterowi pod pajęczynę.

Na początek otrzymaliśmy zajawkę większego materiału, który przedstawia kilka fragmentów rozgrywki. Trzeba to powiedzieć wprost – wszystko wygląda rewelacyjnie i zapowiada się naprawdę przednia zabawa!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%