Nowy Spider-Man pojawi się nie tylko na srebrnym ekranie

Wszyscy fani Człowieka Pająka będą mogli wcielić się w Petera Parkera już 2 maja 2014 r.

Niedługo po tym jak film The Amazing Spider-Man 2 trafi do kin (21 kwietnia), zagramy w grę o tym samym tytule. Produkcję ma cechować otwarty świat, bardziej rozbudowany w stosunku do pierwowzoru system walki, w tym szersza paleta ciosów.


Ciekawą opcją jest zastosowanie systemu, który premiować będzie szlachetne zachowanie. Gdy ruszymy na pomoc mieszkańcom Nowego Yorku, zostanie to nagrodzone. Jednak gdy okażemy bierność, spotkają nas z tego tytułu konsekwencje.

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie gry studia Beenox Inc, otrzymamy bonus. Chodzi mianowicie o dodatkowe stroje, w które będziemy mogli przyodziać naszego superbohatera. Udostępniony zostanie nam czarny kostium, budzący skojarzenia z antagonistą Parkera – Venomem oraz czerwono złoty, który z kolei przypomina uniform Iron Mana. Jedno z dwóch kolejnych przebrań utrzymane jest w klimacie noir, a kolejne w kosmicznej stylistyce.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet