Tom Holland w filmie Spider-Man Homecoming

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Marvel i Sony mają duże plany wobec Spider-Mana. Może powstać kolejna trylogia z Tomem Hollandem

Producentka Amy Pascal ujawniła plany Marvela oraz Sony wobec Toma Hollanda. Aktor ma powrócić jako Spider-Man w kolejnych filmach.

Zgodnie z zapowiedzią Pascal w planach może być nawet kolejna trylogia poświęcona Spider-Manowi:

„To nie jest ostatni film, jaki zamierzamy zrobić z Marvelem, ani nie ostatni film ze Spider-Manem. Szykujemy się, aby zrobić kolejnego Spider-Mana z Tomem Hollandem i Marvelem. Teraz mamy trzy filmy, a zamierzamy zrobić kolejne trzy. To nie są nasze ostatnie produkcje z MCU.”

– powiedziała producentka w wywiadzie z portalem Fandango.

Wypowiedź rzuca nieco światła na to, czego możemy się jeszcze spodziewać ze strony Marvela. Wprawdzie Tom Holland wspomniał w jednym z wywiadów o ewentualnym powstaniu filmu wprowadzającego Milesa Moralesa, wygląda jednak na to, że na następcę Spider-Mana być może trochę poczekamy.

Za niecałe trzy tygodnie do polskich kin wejdzie ostatnia część aktualnej trylogii, czyli Spider-Man: Bez drogi do domu. Film będzie długi, ale nic dziwnego – zapowiada się świetne widowisko, a fani liczą na wiele ważnych powrotów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%