Miles Morales powróci na wielki ekran? Tom Holland o następcy Spider-Mana

Spider-Man i Miles Morales bujają się po mieście na pajęczynach
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Tom Holland nie wyklucza odejścia od roli Spider-Mana, aby zrobić miejsce dla następcy superbohatera. Czy Miles Morales powróci na wielki ekran?

W jednym z ostatnich wywiadów Tom Holland poruszył temat rozszerzenia filmowego uniwersum o produkcję poświęconą Milesowi Moralesowi. Odpowiedni moment na to nastąpi po premierze nadchodzącego już w grudniu Spider-Man: Bez drogi do domu:

„Może to czas, żeby ruszyć dalej. Może najlepsze dla Spider-Mana byłoby zrobienie filmu o Milesie Moralesie.”

– powiedział Tom Holland w wywiadzie dla GQ.

Dotychczas nakreślona fabuła filmów umożliwia proste wprowadzenie nowej postaci. W Spider-Man: Homecoming pojawia się bowiem Aaron Davis, czyli wujek Milesa. Wydarzenia przedstawione w Avengers: Koniec gry oraz pozostałych filmach z MCU także otwierają nowe drzwi, przez które mógłby przejść właśnie następca Spider-Mana.

Miles Morales na ekranie zadebiutował w oscarowym Spider-Man Uniwersum. Kolejnym projektem była gra wydana na PlayStation 4 oraz PS5. Tytuł przyjął się całkiem dobrze i nadal osiąga niezłe wyniki sprzedażowe. Być może to rzeczywiście odpowiedni moment, aby przenieść historię Milesa do filmu aktorskiego.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie