Spider-Man i Miles Morales bujają się po mieście na pajęczynach

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Miles Morales powróci na wielki ekran? Tom Holland o następcy Spider-Mana

Tom Holland nie wyklucza odejścia od roli Spider-Mana, aby zrobić miejsce dla następcy superbohatera. Czy Miles Morales powróci na wielki ekran?

W jednym z ostatnich wywiadów Tom Holland poruszył temat rozszerzenia filmowego uniwersum o produkcję poświęconą Milesowi Moralesowi. Odpowiedni moment na to nastąpi po premierze nadchodzącego już w grudniu Spider-Man: Bez drogi do domu:

„Może to czas, żeby ruszyć dalej. Może najlepsze dla Spider-Mana byłoby zrobienie filmu o Milesie Moralesie.”

– powiedział Tom Holland w wywiadzie dla GQ.

Dotychczas nakreślona fabuła filmów umożliwia proste wprowadzenie nowej postaci. W Spider-Man: Homecoming pojawia się bowiem Aaron Davis, czyli wujek Milesa. Wydarzenia przedstawione w Avengers: Koniec gry oraz pozostałych filmach z MCU także otwierają nowe drzwi, przez które mógłby przejść właśnie następca Spider-Mana.

Miles Morales na ekranie zadebiutował w oscarowym Spider-Man Uniwersum. Kolejnym projektem była gra wydana na PlayStation 4 oraz PS5. Tytuł przyjął się całkiem dobrze i nadal osiąga niezłe wyniki sprzedażowe. Być może to rzeczywiście odpowiedni moment, aby przenieść historię Milesa do filmu aktorskiego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%