Spider-Man No Way Home - Peter Parker i MJ otoczeni przez helikoptery na moście

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

„Łączą się trzy pokolenia”. Tom Holland o aktorach powracających w „Spider-Man: Bez drogi do domu”

W najnowszym wywiadzie Tom Holland opowiedział nieco więcej o nadchodzącym Spider-Man: Bez drogi do domu. Jednym z poruszonych tematów byli aktorzy powracający do franczyzy.

Choć o udziale Foxxa w najnowszym filmie z uniwersum było już wiadomo, słowa Hollanda traktuje się jako oficjalne potwierdzenie. Aktor dołożył jednak najwyższych starań, aby nie zdradzić żadnych informacji nieznanych do tej pory fanom:

„Współpraca z nimi była interesująca, bo Spider-Man w pewien sposób należy również do nich. Mam na myśli Alfreda, Jamie’ego i innych. Alfred musiał dostosować się do zmian w sposobie powstawania filmów, zmiany reżysera, a także do tego, że to ja jestem teraz Spider-Manem. To było bardzo ciekawe, oglądać, jak ci aktorzy przystosowują się i sami zmieniają, aby odnaleźć się we współczesności”.

Aktor nie krył ekscytacji produkcją Spider-Man: Bez drogi do domu. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas fantastyczne widowisko łączące dotychczasowe generacje w jedną całość:

„To dużo dla mnie znaczy. Gdy po raz pierwszy widzisz Doktora i inne powracające postaci, to takie ekscytujące – to wielki moment w historii kinematografii. Łączą się trzy pokolenia”.

Wśród „potwierdzonych” przez Toma Hollanda aktorów znalazł się również Alfred Molina, który ponownie wcieli się w Doktora Octopusa pamiętanego doskonale z pierwszej generacji Spider-Mana.

Nowy film z uniwersum wzbudza ogromne emocje wśród fanów. Plotki i spekulacje na temat powrotów poszczególnych aktorów nie milkną – jedną z teorii jest m.in. umieszczenie w filmie trzech Spider-Manów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%