Downgrade w oczekiwanej grze na PS4? Deweloper zaprzecza, a my mamy porównanie grafiki

Mała konfrontacja.

Spider-Man przyczepi swoją lepką sieć wyłącznie do PlayStation 4 dopiero w przyszłym roku (choć są przypuszczenia, że może jednak w tym roku), a studio Insomniac Games póki co nie obdarowało graczy zbyt wieloma trailerami produkcji.

Na podstawie tego, co już jednak widzieliśmy, niektórzy gracze wysnuli wnioski – jest downgrade. Jeden z użytkowników Twittera zapytał dewelopera: Proszę wyjaśnić pogorszenie grafiki w Spider-Man. W 2016 roku gra wyglądała niesamowicie, teraz wygląda kreskówkowo.

Insomniac Games oczywiście nie widzi żadnej straty jakości i odpowiada: Nie było downgrade’u. A jak jest w rzeczywistości? Czy materiały przedstawione rok temu i w tym roku bardzo się od siebie różnią na niekorzyść świeżych ujęć? Postanowił to sprawdzić YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, który skomponował takie oto porównanie grafiki:

Takie akcje tylko na PS4. Pierwszy gameplay z nowego Człowieka Pająka

Konferencja Sony na E3 2017 uraczyła nas pierwszym spojrzeniem na rozgrywkę z tytułu Spider-Man, który zadebiutuje ekskluzywnie na PlayStation 4.

Kultowy Człowiek Pająk w swojej najnowszej grze będzie bardzo efektowny. Gameplay pozwala spojrzeć na sterowanie bohaterem, jego możliwości czy sekwencje quick time events. Czekacie na produkcję od studia Insomniac Games?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.