Spider-Man: Miles Morales – zobacz nowy zwiastun i Spider-Kotka

0 komentarzy

Pojawił się nowy zwiastun Spider-Man: Miles Morales. Nowe materiały pokazują znajomą twarz, a także kociego kumpla Miles’a.

Redakcja GameInformer chętnie dzieli się świeżymi informacjami o nowym Spider-Manie. Tym razem pokazano dwa zwiastuny, z których szczególnie jeden mocno przykuwa uwagę.

Na poniższym materiale możecie zapoznać się z nowym kolegą Miles’a – Spider-Kotkiem.

Zanosi się na to, że futrzasty jegomość będzie „umiejętnością specjalną” jednego z kostiumów. Stroje stanowią bardzo ważny element mechaniki w Marvel’s Spider-Man, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Miles Morales otrzyma takiego koleżkę.

Strój odblokowuje się po wykonaniu jednego z zadań pobocznych. Kociak poza tym, że przeuroczo wygląda, dodatkowo pomaga w starciach z przeciwnikami.

Na tym nie koniec nowości. Co więcej, GI udostępniło też fragment przerywnika z udziałem doskonale znanej postaci z uniwersum.

Tak, Peter Parker też pojawi się w grze. Może i nie jest to tak ekscytująca wiadomość, jak zapowiedź Spider-Kota, ale wciąż cieszy. Nie wiadomo, czy Parker odegra ważniejszą rolę w fabule gry, choć miłośnicy „jedynego słusznego” Spider-Mana i tak mają dodatkowy powód do radości.

Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje w sklepach 19 listopada tego roku. Gra trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie wstecznie kompatybilna.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się