Spider Man Miles Morales

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spider-Man: Miles Morales nowe zrzuty ekranu. Superbohater piękny jak nigdy wcześniej

Ujawniono nowiutkie, bardzo ładne zrzuty ekranu ze Spider-Man: Miles Morales. Gra prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Dzisiejszy dzień zdecydowanie należy do nowych przygód wirtualnego Spider-Mana. Wspomniana wcześniej zajawka wysypu informacji o grze znalazła potwierdzenie w rzeczywistości, a Miles Morales został pokazany na nowych zrzutach ekranu.

Poniżej możecie zobaczyć rzeczone obrazki. Jest na co patrzeć!

Gra prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Zdecydowanie najlepszą robotę wykonuje oświetlenie, które zostało wzbogacone o technologię ray-tracing.

Równie wiele dobrego można powiedzieć o reszcie oprawy, która faktycznie ukazuje postęp technologiczny. Zaprezentowane krajobrazy są bardzo efektowne i miłośnicy zabaw z trybem fotograficznym gier będą mieli sporo okazji na uchwycenie ładnego widoczku.

Miles Morales stoi nie tylko nowymi technologiami, bowiem stylistyka gry też nie pozostawia wiele do życzenia. Zrzuty ekranu od razu przywodzą na myśl typowo „marvelowski” klimat i miłośnicy filmów z superbohaterami w roli głównej zdecydowanie nie będą mieli powodów do narzekania.

Zresztą, czy ktoś spodziewał się innego rezultatu prac Insomniac? Już podstawowy Spider-Man prezentował się wybornie, a co dopiero jego ulepszona wersja z nowym głównym bohaterem.

Produkcja zadebiutuje na rynku wraz ze światową premierą PS5, czyli 12 listopada. Spider-Man: Miles Morales będzie dostępne na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się