Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Porównanie Spider-Man: Miles Morales na obu generacjach. Zobaczcie jak gra wygląda na PS4 i PS5

Możecie przekonać się na własne oczy jak duża jest różnica w działaniu Spider-Man: Miles Morales na PS4 i PS5.

Spider-Man: Miles Morales to produkcja, znajdującą się w przysłowiowym rozkroku. Trafiła na konsole obu generacji, przez co nie była w stanie rozwinąć skrzydeł na PS5. Film mający obrazować rozbieżności między działaniem tytułu na różnych platformach, pozwala uchwycić zaledwie niuanse.

Pozycja działa na PlayStation 4, oraz na PlayStation 5 w trybach performance (wydajność) oraz fiedelity (dokładność). Pierwszy z nich pozwoli nam uruchomić grę w 60 klatkach animacji na sekundę. Drugi zaś w 30 FPS z włączonym raytracingiem oraz 4K. Na PS4 nie wybierzemy preferowanego trybu rozgrywki, będąc ograniczonym to 30 klatek.

Produkcja od studia Insomniac Games jest chwalona w pierwszych recenzjach. Redaktorzy piszą z uznaniem, że ośnieżony Nowy York prezentuje się znakomicie. Nowe moce Człowieka Pająka zapewniają satysfakcjonującą walkę a mnogość aktywności i sekretów nie pozwala się nudzić. Wśród wad wymienia się fakt, że gra jest za krótka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się