Spider-Man Miles Morales - bohater buja się na pajęczynie i próbuje złapać telefon

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Spider-Man: Miles Morales wygląda jeszcze lepiej. Wszystko dzięki aktualizacji na PS5

Twórcy Spider-Man: Miles Morales wydali aktualizację 1.10, która w znacznym stopniu poprawia jakość grafiki. Wszystko dzięki ulepszonemu wykorzystaniu technologii Ray Tracingu.

Jak informuje Insomniac Games, do gry w wersji na PS5 wprowadzono aktualizację 1.10, która wprowadza kilka ważnych poprawek. Dzięki nim bez wątpienia produkcja prezentuje się znacznie lepiej, choć już wcześniej mogliśmy mówić o wodotryskach graficznych. Poniżej możecie sprawdzić listę zmian:

  • Wprowadzono poprawki, dzięki którym usprawniono stabilność gry.
  • Poprawiono działanie Ray Tracingu w przypadku trybu Performance RT.
  • Naprawiono błąd związany z rozmazywaniem ruchu przechodniów.

Jak widać, powyższe patch notesy do największych nie należą, aczkolwiek powinny mieć wpływ na odbiór rozgrywki. Wspomniany tryb Performance RT oferuje generowanie docelowo 60 klatek na sekundę przy zachowaniu włączonego RT. Wiąże się on jednak ze zmniejszeniem rozdzielczości.

Oczywiście posiadacze dodatku na PS4 nie skorzystają z możliwości tego update’u, ponieważ last-gen od PlayStation nie wspiera technologii śledzenia promieni. Z pewnością dla niektórych nowe możliwości konsoli Japończyków to powód, by przesiąść się na mocniejszą maszynę. Zobaczcie sami, jak wielką różnicę w oświetleniu i refleksjach można zauważyć między wersjami Spider-Man: Miles Morales:

Powyższe nagranie pochodzi z wersji przed aktualizacją 1.10. Na ten moment gra prezentuje się jeszcze lepiej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się