Spider-Man: Bez drogi do domu na nowych grafikach. Teoria fanów (być może) potwierdzona

Spider-Man i Doktor Strange na plakacie promocyjnym Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Pojawiły się nowe grafiki promujące film Spider-Man: Bez drogi do domu. Jedna z nich zdaje się potwierdzać ulubioną teorię fanów.

Wszyscy byliby chyba zaskoczeni, gdyby po takiej kampanii marketingowej Tobey Maguire i Andrew Garfield ostatecznie nie pojawili się w nadchodzącym filmie. Jak na razie jednak nic nie wiadomo oficjalnie. Małą wskazówkę przemycono natomiast na grafikach promocyjnych powstałych we współpracy z indonezyjskim Bankiem Mandiri.

Jeden z plakatów wyraźnie ukazuje dwóch Spider-Manów w walce z Electro. W tym przypadku możemy mówić o niemal oficjalnym potwierdzeniu fanowskiej teorii, zgodnie z którą w Spider-Man: Bez drogi do domu do walki ruszą trzy generacje superbohatera. Na powyższym plakacie fani rozpoznali strój Spider-Mana z czasów Tobeya Maguire. Jest zatem szansa, że przynajmniej ten aktor rzeczywiście pojawi się na ekranie.

Teoria o trzech Spider-Manach podgrzewa emocje do tego stopnia, że niektóre kina promują nadchodzący film… plakatami fanowskimi, zamiast oficjalnych grafik udostępnionych przez twórców. Fani bowiem nie czekali na oficjalne potwierdzenie, sami natomiast stworzyli swoje wersje plakatów uwzględniające trzy generacje Spider-Mana:

Czy w filmie rzeczywiście pojawią się Tobey Maguire i Andy Garfield? Przekonamy się o tym w dniu premiery, a ta już w przyszłym tygodniu. Spider-Man: Bez drogi do domu zagości w polskich kinach 17 grudnia 2021.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie