fragment plakatu promocyjnego Spider-Man: Bez drogi do domu

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Spider-Man: Bez drogi do domu – teoria fanów odwzorowana na artystycznym plakacie

Niedawno pokazany oficjalny plakat filmu Spider-Man: Bez drogi do domu doczekał się fanowskiej przeróbki. Na grafice zobaczycie to, co jest marzeniem wielu fanów.

Fanowski plakat pokazany przez jednego z użytkowników Instagrama pokazuje… trzech Spider-Manów. Jest to nawiązanie do plotek, jakoby u boku Toma Hollanda mieli wystąpić również poprzedni odtwórcy roli Spider-Mana, czyli Tobey Maguire i Andrew Garfield. Postaci noszą kostiumy z poprzednich filmów, przekaz jest zatem jasny – wszyscy bohaterowie mieliby walczyć ramię w ramię. Zawirowania w uniwersum umożliwiają takie połączenie. W związku z tym wielu fanów marzy o tym, by zobaczyć razem trzech superbohaterów w starciu z siłami zła:

O tym, czy marzenia fanów się spełnią, dowiemy się już w dniu premiery, czyli 17 grudnia 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%